Zasady prezentowania opinii

Wiarygodność prezentowanych na sklepie opinii jest dla mnie ważna i chcę, by sposób ich pozyskiwania był dla Ciebie przejrzysty.

Na ten moment wszystkie opinie pozyskiwane są w drodze bezpośredniego kontaktu z Klientem i umieszczane przeze mnie ręcznie na stronie czy moich kanałach social media. Opinie pochodzą tylko od użytkowników, których jestem w stanie zweryfikować (np. poprzez adres e-mail lub dane podane na kanałach w social media).

Niektóre opinie mogą pochodzić od testerów, czyli osób, które otrzymały dany wykrój czy kurs do testowania. Opinie te są oznaczone jako opinie testerów, a jednocześnie chcę podkreślić, że wystawienie opinii jest zawsze dobrowolne i nie jest wymogiem w procesie testowania produktu. Głównym celem takich testów jest weryfikowanie poprawności i czytelności oferowanych przeze mnie materiałów (zazwyczaj przed wprowadzeniem ich do sprzedaży), nie uzyskanie opinii o danym produkcie w celach marketingowych. Natomiast przesłanie zdjęcia uszytej przez testera pracy w celu weryfikacji wykonania testów oraz do celów marketingowych jest już zazwyczaj wymogiem :)

Na stronie prezentowane są wybrane opinie, które dobrze oddają charakter produktu oraz zawierają merytoryczne informacje, pomagające podjąć decyzję o ewentualnym zakupie (lub jego braku).

Na stronie nie zamieszczam opinii osób, które nie korzystały z danego produktu (lub go nie nabyły).

Opinie o Sklepie zamieszczone na zewnętrznych portalach tj. Facebook, Google, bezpośrednio przez ich użytkowników, nie są przeze mnie weryfikowane.

W razie pytań bądź wątpliwości zawsze możesz się ze mną skontaktować, chętnie odpowiem na Twoje pytania.